Producent dachówki

Uprzejmie informujemy

Strona aktualnie nieczynna, prosimy o cierpliwość.

Zobacz nas również na:

Pon - Sobota: 7.00 - 18.00 • Niedziela: Zamknięte

Producent płytek

O nas

Nasza firma produkuje wyroby kompozytowe od niedawna. Poświęciliśmy wiele wysiłku i czasu, aby zaoferować Państwu bezpieczny, wysokiej jakości produkt. Płytka tarasowaProces produkcji i wyposażenie zostały zmodernizowane, technologia została dopracowana, opracowano unikalną mieszankę kompozytów polimerowych. I nie poprzestajemy na tym. Producent płytekTrwa proces poprawy jakościDach produktu. Kupując nasz produkt przyczyniasz się do ograniczenia zanieczyszczenia środowiska w naszym najbliższym otoczeniu.Dachówka Lublin

Dlaczego warto nas wybrać ?


Odpowiedź jest prosta: ze względu na właściwości naszych produktów. Płytka LublinPłytka chodnikowa Nasze produkty kompozytowe są lekkie, ekologiczne i wytrzymałe, łatwo dają się przycinać i nawiercać za pomocą najprostszych narzędzi, co znacznie redukuje straty materiałowe. Co więcej, ich położenie jest tak proste, że można pokusić się o własnoręczne układanie.

Warto tu podkreślić, że nasze produkty kompozytowe są całkowicie odporne na urazy mechaniczne: nie tłuką się, nie odpryskują, nie pękają pod wpływem śniegu czy gradu. Nasza masa kompozytowa jest w całości wykonana z masy recyklingowej, więc jest produktem ekologicznym.

Płytka chodnikowa Zadowolenie naszych klientów wynika też z wysokiej fachowości i zaangażowania naszych pracowników. Umiejętne wykorzystanie zdolności i doświadczeń poszczególnych pracowników pozwala na wytworzenie produktu najwyższej jakości.

 • Wysokiej jakości kompozyt

 • Produkty odporne na urazy mechaniczne

 • Produkty ekologiczne

 • Proste w obróbce i montażu

Płytki lublin
Dachówka

Nasza misja oraz rekomendacje

Misją firmy KEJMPLAST jest dbanie o środowisko naturalne realizowane poprzez przetwarzanie zasobów naturalnych. Produkt jakim jest plastik, może być nieskończenie wiele razy odnawialny i znajduje swoje zastosowanie niemalże w każdej dziedzinie życia.
Dzięki poddaniu procesowi recyklingu plastiku (PET lub HDPE) można uzyskać: długopisy, folie, opakowania, butelki, zabawki, ubrania (np. bluzy polarowe) , meble ogrodowe, czy też dachówkę i płytkę chodnikową

DachChodnik Firma KEJMPLAST działa w branży ochrony środowiska i szeroko rozumianej ekologii.
Staramy się wykraczać poza standardowe cele biznesowe.W związku z działalnością jaką prowadzimy wierzymy, że jesteśmy społecznie odpowiedzialni za dbałość o otaczające nas środowisko naturalne. Staramy się, aby nasza działalnośc była ekologiczna nie tylko ze względu na branżę w jakiej działamy.

Producent DachówkiProducent płytek Na co dzień w miarę dostępnych możliwości świadomie wybieramy produkty ekologiczne, używamy materiały biurowe z recyklingu, oszczędzamy surowce i energię.
Naszym celem poza aspektem biznesowym jest przekazanie naszej pasji klientom i społeczeństwu, tylko w ten sposób możemy mi eć wpływ na jakość środowiska naturalnego w którym żyjemy. Dachówka LublinDachówka kompozytowa

Kontakt

Pozostaw nam wiadomość

Jeżeli nasza oferta wzbudziła Twoje zainteresowanie i masz jakieś pytania, wypełnij poniższy formularz.

 • Imię i nazwisko

 • Numer telefonu

 • Adres e-mail

 • Temat wiadomości

 • Treść wiadomości

KEJMPLAST sp. z.o.o.

 • Osmolice pierwsze 108 23-107 Strzyżewice

 • biuro@kejmplast.pl

 • 797 959 190